Świat gier Assassin’s Creed – gadżety dla fana

Seria przygodowych gier komputerowych rozgrywających się w otwartym świecie, w których wcielamy się w postać Desmonda Milesa, znana jest większości graczy. Assassin’s Creed, bo to właśnie o tej serii mowa, zdobył wielu oddanych fanów na całym świecie, w tym także w Polsce. Sukces i popularność gier przełożyły się na całą masę związanych z nimi gadżetów.

Figurki kolekcjonerskie

Najczęściej poszukiwane, powiązane ze światem Assassin’s Creed gadżety, to zdecydowanie figurki kolekcjonerskie. Misternie wykonane, kolorowe postacie często ozdabiają półki zapalonych graczy. Zdecydowanie warto przeznaczyć więcej pieniędzy na ich zakup. Wyższa cena przekłada się na lepszej jakości materiały i wykonanie figurek. To także większa dbałość o szczegóły i precyzja, np. przy malowaniu twarzy ulubionych bohaterów. W Internecie z łatwością znaleźć można sklepy i portale aukcyjne, w ofercie których widnieją kolekcjonerskie figurki.

Funkcjonalne akcesoria

Poza figurkami na rynku znaleźć można wiele innych gadżetów powiązanych z grami komputerowymi z serii Assassin’s Creed. Można tutaj wymienić na przykład kubki, termosy i bidony, których użytkowanie będzie przyjemniejsze ze względu na to, że kojarzą się z ulubioną grą. Najbardziej zagorzali fani Assassin’s Creed gadżetami otaczają się na każdym kroku. Motywy z gry znaleźć można na ich breloczkach do kluczy, zegarkach, słuchawkach, plecakach, a nawet ubraniach. Jeżeli szukamy prezentu dla fana tej serii, to wybór produktów jest na tyle duży, że z łatwością znajdziemy coś odpowiedniego.