Pomysł na ciekawą rozrywkę dla kilkulatka

Nie ulega wątpliwości, że kilkuletnie dzieci zdecydowanie bardziej wolą oddawać się interaktywnej rozrywce w domu niż podwórkowym zabawom z rówieśnikami. Warto zadbać o to, aby tego rodzaju zabawa była nie tylko interesująca dla kilkulatka, ale również rozwijająca i przede wszystkim bezpieczna.

Dość ciekawym rozwiązaniem może się pochwalić firma Sony, która ostatnio wypuściła kolejną grę do Wonderbook’a pod tytułem Detektyw Diggs.

Połączenie animacji z kinem noir

Choć sceneria może się wydawać na początku nieco przygnębiająca, skąpane w mroku i deszczu Bibliotekowo to zaczarowana kraina pełna fascynujących postaci z książek dla dzieci i młodzieży. Na ulicach miasta można spotkać miedzy innymi Robin Hooda, Trzy Małe Świnki, a także Mamę Gąskę. Niesamowitego klimatu dodają całości nocne rozświetlone neony i latarnie uliczne.

Na tropie mordercy

Cała historia rozpoczyna się od krótkiego nagrania, na którym Jajowaty Humpty Dumpty złowrogo ostrzega gracza przed nadchodzącymi wydarzeniami. Wie, że ktoś szykuje na niego zamach, więc jego dni wydają się być policzone. Zanim jednak ta straszna przepowiednia stanie się faktem, Humpty Dumpty wysyła posiadacza Wonderbooka do sprytnego Detektywa Diggsa, aby obaj wspólnymi siłami rozwiązali tajemnicę zbliżającej się zbrodni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *